336664-2020 - ResultatSverige-Uppsala: Elektronisk detektorapparatur
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Multi Mythen Detector System
Referensnummer: UH2019-75
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31642000 Elektronisk detektorapparatur
II.1.4.
Kort beskrivning
A Multi mythen detector system compatible with a STOE and Cie GmbH diffractometer and interfaceable with Stoe diffractometer software.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen