Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förhandsannons Konsulentstödd familjehemsvård och jourhem
Referensnummer: KS2020/89
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser konsulentstödd familjehemsvård samt jourhem.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 20 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen