33678-2019 - ÄndringSverige-Lindesberg: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av klienter
Referensnummer: 2018/482-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudsinbjudan avseende PC, surfplattor, bildskärmar, skrivare, mobiltelefoner, tillbehör och produktnära tjänster