336804-2021 - ÄndringSverige-Helsingborg: Möbler för hemmet
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler för hemlika miljöer
Referensnummer: 435/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39140000 Möbler för hemmet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett specifikt möbel- och inredningssortiment för hemlika miljöer inom Helsingborgs stad, RSNV och Helsingborgshem AB.