337003-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägtransporter – Mattransporter Ljusdal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMattransporter Ljusdal
BeskrivningUppdraget omfattar mattransporter i skåp-/lastbil från kommunens centralkök till skolor, förskolor samt särskilda boenden.
Intern identifierare15618
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMattransporter Ljusdal