2. Förfarande
Förfarande
Titel: Labinredning till BMC
Beskrivning: Labinredning till BMC
Intern identifierare: UH 2024/42
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39180000 Laboratoriemöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Labinredning till BMC