Ramavtalet omfattar myndighetsbesiktningskonsulter inom området brandskyddsanläggningar. Ramavtal avses att tecknas med en leverantör. Upphandlande myndigheter är Huddinge Samhällsfastigheter och Huge Bostäder.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion, 71630000 Teknisk besiktning och provning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen