See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Taktisk och kreativ produktionsbyrå
Beskrivning: Detta avtal omfattar Taktisk och kreativ produktionsbyrå. Kommunen söker leverantörer inom avtalsområdet för att hjälpa kommunen stärka sitt varumärke och skapa kännedom om kommunens service, öka viljan till delaktighet samt stärka förtroendet för kommunen.
Intern identifierare: KS 2024/00505
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000