337120-2023 - ÄndringSverige-Malmö: Personbilar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Personbilar och lätta transportfordon
Referensnummer: ViSAB 2022-00016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34110000 Personbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal för inköp av personbilar och lätta transportfordon.