337135-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mötes- och konferenstjänster på hotell – Konferens
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonferens
BeskrivningSundsvalls kommun samt deltagande parter avser upphandla konferenstjänster inom Västernorrlands län och Jämtlands län.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106143:Lot:1