33720-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Asfalterat material
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Beläggningsarbeten asfalt
Referensnummer: KS-UH/2021:38
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44113300 Asfalterat material
II.1.4.
Kort beskrivning
Beläggningsarbeten