Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Örebro län (SE124)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 6 400 000,00 SEK