337258-2026 - Resultat
Sverige – Redovisning och revision – Revisionstjänster 2026
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster 2026
Beskrivning: Upphandling av revisionstjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108547:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision