2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av simhallar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar driften av Midgårdsbadet samt Sigtuna Fritidscenter för Sigtuna kommun. Den precisa omfattningen och beskrivningen av efterfrågad tjänst framgår av upphandlingsdokumenten i övrigt.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92610000 Drift av idrottsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96963:Lot:1