2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Tekniska konsulttjänster Energi
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud för ramavtal inom Tekniska konsulttjänster Energi. Mer detaljer finns i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: KS 000453/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000