337498-2016 - PlaneringSverige-Vänersborg: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Förhandsmeddelande
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Utrustning för bestrålning av blodkomponenter med röntgenteknik.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Göteborg.
Nuts-kod SE232 Västra Götalands län