2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital byrå
Beskrivning: Upphandlingen avser strategisk rådgivning, planering, genomförande och uppföljning av digital marknadsföring i relevanta digitala kanaler efter löpande behov och avrop.
Intern identifierare: UPPH2026-00073
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000