337524-2021 - ResultatSverige-Trollhättan: Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för mark och anläggning inom AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag
Referensnummer: 21/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten, 45236000 Markanläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen