2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Tekniska konsulttjänster El
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud på ramavtal inom Tekniska konsulttjänster El. Mer detaljer finns i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: KS 000452/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000