337677-2022 - ÄndringSverige-Skellefteå: Byggnation av brandstation
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ombyggnad Räddningstjänsten (Östra navet)
Referensnummer: UH-2021-460
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45216121 Byggnation av brandstation
II.1.4.
Kort beskrivning
Ombyggnation av lokaler för att inrymma räddningstjänsten.