337684-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildningstjänster – Ledarskapsutbildning UGL och UL
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLedarskapsutbildning UGL och UL
BeskrivningUpphandling omfattar UGL och UL utbildningar. Utbildningar ska genomföras som internat inom Stockholms län. Det kan vara i anbudsgivarens egna lokaler eller i andra lokaler som anbudsgivaren disponerar.
Intern identifierare24/000807
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal, 79633000 Personalutveckling, 80511000 Personalutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLedarskapsutbildning UGL och UL