2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll vattenanläggningar Innerstaden.
Beskrivning: Upphandlingen avser skötsel och underhåll av plaskdammar, duschar och vattenanläggningar inom tre stadsdelsförvaltningar i Stockholms innerstad: Södermalm, Norra innerstaden och Kungsholmen
Intern identifierare: SÖD 2025/1037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Ytterligare klassificering (cpv): 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker, 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Drift och underhåll vattenanläggningar Innerstaden.