337833-2021 - ÄndringSverige-Katrineholm: IT-tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT Resurskonsulttjänster
Referensnummer: SSM2020-7785
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Systemutvecklarkonsulter till IT-enheten