337865-2023 - PlaneringSverige-Örebro: Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Utskriftslösning
Referensnummer: Ks 948/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan RFI
Inbjudan till medverkan i RFI (Request for information) inför framtida upphandling av ett utskriftslösning och produktrelaterade tjänster till Örebro kommun.
Det är frivilligt att lämna svar och deltagandet är inte en förutsättning för att kunna lämna anbud i en kommande upphandling. Det står leverantören fritt att lämna svar på en eller flera frågeställningar.
Vi ser fram emot ert svar!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30232130 Färgskrivare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI avseende utskriftslösning till Örebro kommun.