Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34114300 Färdtjänstfordon, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer, 34120000 Motorfordon för transport av tio personer eller fler, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34144900 Elfordon
Leveransplats
Ort: Karlskrona
Del av land (NUTS): Blekinge län (SE221)
Land: Sverige