337959-2017 - ÄndringSverige-Söderhamn: Kläder, skor, väskor och tillbehör
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetskläder (kost, städ, omvårdnad).
Referensnummer: 6825
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser arbetskläder (kost, städ, omvårdnad).