337964-2017 - ÄndringSverige-Halmstad: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Däck och Däckservice.
Referensnummer: DNRGS160048
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Däck och Däckservice åt verksamheten på Region Halland.