337968-2018 - ResultatSverige-Västerås: Solcellsplattor
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Solcellsanläggningar till Västerås stad
Referensnummer: FN 2017/00626-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09331000 Solcellsplattor
II.1.4.
Kort beskrivning
Solcellsanläggningar till Västerås stad genom andra konkurrensutsättningar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal för Solcellsanläggningar till Västerås stad genom andra konkurrensutsättningar