2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Solskydd och mörkläggning
Beskrivning: Ramavtalet omfattar ett brett sortiment av solskydd och mörkläggning.
Intern identifierare: KSN-2024-03306
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44115900 Solskydd
Ytterligare klassificering (cpv): 39515100 Gardiner, 39515400 Rullgardiner, 39515430 Persienner, 39522130 Markiser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000