See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitalt personaltillståndssystem för VGR:s parkeringverksamhet
Beskrivning: Västfastigheter bygg och förvaltning upphandlar digitalt personaltillståndssystem för VGR:s parkerings verksamhet.
Intern identifierare: SFSS 2026-00134
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48219300 Programvara för administration, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000