338186-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vakttjänster – Upphandling av värdetransporttjänst, kontanthantering - nationellt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av värdetransporttjänst, kontanthantering - nationellt
BeskrivningUpphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov nationellt. Ramavtalet omfattar leverans av värdetransporter med kontanthantering.
Intern identifierareA083.753/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av värdetransporttjänst, kontanthantering - nationellt