Konsulter för markprojektering - Norrvatten NFVP projektet
Referensnummer: 21/26
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunalförbundet upphandlar konsulter för markprojektering inom NFVP projektet.
Välkommen att lämna anbud!
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71321300 Konsulttjänster inom VA
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen