338261-2026 - Resultat
Sverige – Rekryteringstjänster – Personbedömning i samband med rekrytering av trafiksäkerhetsfunktioner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPersonbedömning i samband med rekrytering av trafiksäkerhetsfunktioner
BeskrivningVerksamhetsområde Trafik har behov av att stärka kvaliteten i rekryteringsprocessen för våra operativa befattningar. Upphandlingen avser helhetsbedömning av personlig lämplighet i samband med rekrytering av operativa befattningar.
Intern identifierareKOM-418897
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePersonbedömning i samband med rekrytering av trafiksäkerhetsfunktioner