338287-2024 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Tryck av avhandlingar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryck av avhandlingar
Beskrivning: Tryckeritjänst för tryck av avhandlingar till Karolinska institutet.
Intern identifierare: 2-796/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 22120000 Publikationer, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79823000 Tryckning och leverans
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa krav