Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inköp av två begagnade hjullastare - 2
Referensnummer: 22-03977
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34144710 Hjullastare
II.1.4.
Kort beskrivning
Ny upphandling av två begagnade hjullastare.
Upphandlingsföremål
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34140000 Tyngre motorfordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen