2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjälpmedel Trehjuliga cyklar för vuxen
Beskrivning: Upphandlingen avser trehjuliga cyklar som hjälpmedel för vuxna med funktionsnedsättning. Upphandlingen är en samupphandling med Region Skåne och Region Halland.
Intern identifierare: RB2024-0453
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hjälpmedel Trehjuliga cyklar för vuxen