338573-2016 - ResultatSverige-Umeå: Fritids-, kultur- och sporttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Motion- och friskvårdstjänster.
Referensnummer: FS 2.1.2-652-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Motion- och friskvårdstjänster för anställda på Umeå universitet.
Gäller ej för anställda med placeringsort utanför Umeå kommun, Universitetes Campus.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Gäller ej för anställda med placeringsort utanför Umeå kommun, Umeå universitet campus.