2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elektroniska boendelås till särskilt boende
Beskrivning: Uppdraget omfattar tillhandahållande och montering av elektroniska lås och mjukvara för behörighetsstyrning. Uppdraget omfattar även erforderlig service, support och underhåll av hård- och mjukvaran under hela avtalstiden.
Intern identifierare: HVO-2025-424
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521100 Lås
Ytterligare klassificering (cpv): 44521110 Dörrlås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Elektroniska boendelås till särskilt boende