338629-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Montering och uppförande av prefabricerade strukturer
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av hyresmoduler för tillfälligt boende i Stockholms kommun
Referensnummer: FUT 2019-0319
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av hyresmoduler för tillfälligt boende i
Stockholms kommun