338642-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för transportsystem – Konsultstöd AO Buss - Trafikbeställare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd AO Buss - Trafikbeställare
BeskrivningAvrop på Region Skåne DIS; Konsulttjänster - Regional Utveckling, delområde 4 Transport och infrastruktur. Avropet avser konsultstöd av trafikbeställare.
Intern identifierare111/2023
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311200 Konsulttjänster för transportsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000