2. Förfarande
Förfarande
Titel: Malmö Live - Lönetjänster
Beskrivning: Uppdraget avser heltäckande lönetjänster för beställarens personal, där leverantören tar ansvar för beställarens lönehantering från attesterat underlag till färdigställda banklistor.
Intern identifierare: MSO2025-4-358-1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79211110 Lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lönetjänster
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1694412
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lönetjänster (1)
Intern identifierare: 1694449