338655-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Belysningsarmatur och elektriska lampor – Lighting and control system upgrade for climate chambers
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLighting and control system upgrade for climate chambers
BeskrivningLighting and control system upgrade for climate chambers
Intern identifierareSU 473-0048-24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
Ytterligare klassificering (cpv): 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38800000 Utrustning för industriell processtyrning och utrustning för fjärrkontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLighting and control system upgrade for climate chambers