2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av lastbil
Beskrivning: Danderyds kommun inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud avseende en (1) lastbil i enlighet med detta upphandlingsdokument och bifogade handlingar.
Intern identifierare: KFN 2025/0083
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34115300 Begagnade transportfordon, 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av lastbil