Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Betonglego
Referensnummer: UH2021-15
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44114000 Betong
II.1.4.
Kort beskrivning
SÖRAB har behov av inköp och leverans av betonglego för anläggningsändamål så som konstruktion av tippfickor, murar, invallningar och avgränsningar.
Välkomna med Ert anbud!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44114000 Betong, 44114100 Färdigblandad betong, 45223822 Fabrikstillverkade betongelement
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen