2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öroninsatser till hörapparater inklusive tillbehör samt avtrycksmaterial (Sydöstra - J)
Beskrivning: Samverkansupphandling Sydöstra regionen utav Öroninsatser till hörapparater inklusive tillbehör och avtrycksmaterial
Intern identifierare: RJL 2025/153
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELL DEL
Beskrivning: Öroninsatser till hörapparater inklusive tillbehör samt avtrycksmaterial
Intern identifierare: 1705532
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Grupp 1, Öroninsatser standard
Beskrivning: Öroninsatser standard
Intern identifierare: 1705614
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Grupp 2, Öroninsatser special
Beskrivning: Öronisnatser special (inklusive utsmyckning)
Intern identifierare: 1705615
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Grupp 3, Avtrycksmaterial
Beskrivning: Avtrycksmaterial och tillbehör
Intern identifierare: 1705613