338843-2023 - ÄndringSverige-Örebro: Busskurer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Väderskydd och glas, plast och metall
Referensnummer: 22RS4471
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44212321 Busskurer
II.1.4.
Kort beskrivning