See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster och profilprodukter samt lager och distribution
Beskrivning: Denna upphandling avser upphandling av ramavtal: Tryckeritjänster och profilprodukter samt lager och distribution.
Föregående meddelande: 011662-2023
Intern identifierare: 2023/00128
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Tryckeritjänster och profilprodukter samt lager och distribution.
Ytterligare klassificering (cpv): 79824000 Tryckning och distribution
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: PRIS
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Rekommenderas! Denna del ska väljas och besvaras om anbudsgivare önskar att lämna bevis på avsnitt 3 - Krav på leverantören direkt vid anbudstillfället. Läs mer i avsnitt 2.2.2. Del Egenförsäkran (ESPD) ska då INTE besvaras.