2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss/RFI
Beskrivning: Extern remiss och RFI
Intern identifierare: Af-2025/0004 1769
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79342310 Kundundersökningar