See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal lokalvård Örebro kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser Örebro kommuns, behov av städtjänster. Exempel på städtjänster är regelbunden städning, tillhandahållande av förbrukningsmaterial, flyttstädning, fönsterputs, golvvård, storstädning mm.
Intern identifierare: Ks 1825/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000