339028-2016 - ÄndringSverige-Huddinge: Säckar och påsar
SRV återvinning AB, Box 1173, Inköp och upphandling Ekonomiavdelningen, Huddinge 141 24, Sverige. E-post: upphandling@srvatervinning.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 2.9.2016, 2016/S 169-304633)
Angående:
CPV:18930000 Säckar och påsar, 19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten
Säckar och påsar